Galaxy Note II için Android 4.3 Güncellemesi Test Aşamasında Sızdırıldı!

blank

Galayxy Note II kullanıcıları bir yıldan fazla süredir kapsamlı bir güncelleme beklentisi içerisinde. Android 4.1.2 işletim sistemi ile satışa sunulan telefon için Android 4.2.2 güncellemesi atlanmış ve Samsung direkt olarak Android 4.3’ü sunacağını ifade etmişti.

Galaxy S III ve Galaxy S4 için resmen başlayan Android 4.3 güncellemesinin kısa süre içerisinde Galaxy Note II için de başlaması bekleniyor. Güney Koreli üretici ile yakın ilişkiler içerisinde olan SamMobile, Samsung Hindistan geliştirici ekibinden Galaxy Note II Android 4.3 güncellemesini test aşamasında elde etmeyi başardı.

Resmi güncellemenin bu hafta içerisinde başlaması bekleniyor. Söz konusu test ROM’u bir süredir tecrübe eden site yöneticileri yazılımın oldukça kararlı olduğunu teyit ediyor. Sekmeli Ayarlar menüsü, Galaxy S4/Galaxy Note 3’te yer alan temel arayüz geliştirmeleri, Bluetooth 4.0 LE, kilit ekranda widget desteği, kamera geliştirmeleri, Samsung güvenlik uygulaması Knox ve Galaxy Gear desteği gibi kapsamlı yeniliklerin yer verildiği Android 4.3 güncellemesini test aşamasında yüklemek istiyorsanız ilgili yazılımı buradan indirerek Odin yardımcı uygulaması ile yükleyebilirsiniz.

Yükleme sonrası ilk izlenimlerini alt bölümde yer alan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

kaynak: SamMobile

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!