Galaxy Note II için Android 4.3 Güncellemesi Servis Merkezlerinde Mevcut, Resmi Dağıtım Her An Başlayabilir!

Galaxy Note II için bir süre önce Amerika’da başlayan Android 4.3 güncellemesi uluslararası versiyon için her an başlayabilir. Samsung’un en büyük yazılım geliştirme ekiplerinden birine ev sahipliği yapan Hindistanda servi merkezinde Android 4.3 günellemesine şu an için erişilebiliyor ve şanslı bir kullanıcı Galaxy Note II cihazına yüklediği Android 4.3 güncellemesine ilişkin bir ekran görüntüsünü Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

teknik destek

Yazılımın oluşturulma tarihi 31 Ekim olarak görülüyor ve güncellemenin artık son hali olduğu bildiriliyor. N7100XXUEMJ9 yapı numarasına sahip güncellemenin sunduğu yeniliklere ilişkin herhangi bir açıklamaya yer verilmese de, TouchWiz kullanıcı arayüzünde sağlanan gelişmeler, yeni S-Pen özellikler (Galaxy Note 3’e özgü uygulamaların tümü şu an için beklenmiyor, Samsung’un güvenlik uygulaması Knox, Galaxy Gear akıllı saat desteği, gelişmiş kamera seçenekleri, Bluetooth 4.0 LE, kilit ekranda widget desteği ve cihazların kurumsal yapılarda kullanımına uygunluk veren SAFE desteğinin güncelleme kapsamında yer alması bekleniyor.

Galaxy Note II kullanıcıları büyük bir güncelleme için bir yılı aşkın bir süredir bekliyor ve resmi dağıtım için artık sayılı günler kaldı. Güncellemenin yine ilk olarak Avrupa’da başlaması bekleniyor. Ülkemizde yayınlanması bir aylık süreyi bulabilir.

note-ii-4.3-svc

kaynak: SamMobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir