Galaxy Note II için Android 4.3 Test Aşamasında Bir Kez Daha Sızdırıldı!

blank

Samsung,halihazırda büyük ekranlı telefonlar kategorisinin bir numarası olmayı başaran Galaxy Note II için kapsamlı bir güncellemeyi henüz tüketicilere ulaştırmış değil. Galaxy Note II için Android 4.2 güncellemesini atlayarak kullanıcılara direkt Android 4.3 sunmanın planlarını yapan Güney Koreli tüketici hazırlıklarını son sürat sürdürüyor.

teknik destek

Ekim başında Galaxy Note II için test aşamasındaki Android 4.3 üretici yazılımı dünyanın en büyük geliştiriciler topluluğu olan XDA-Develepors sitesinde yayınlanması sonrası birçok Galaxy Note II kullanıcı sızdırılan ROM’u telefonlarına kurarak Android 4.3 tecrübe etmişti.

Samsung kaynaklarından elde edilen belgelerden anlaşıldığı üzere güncellemenin dağıtımına kasım-aralık döneminde başlanacak. Hazırlıkların sürdüğü şu aşamada ise üretici yazılımın sızdırılmasına devam ediliyor. Samsung ile sıkı ilişkiler içerisinde olan SamMobile, N7100XXUEMJ5 yapı numarasına sahip ve bir önceki sızıntının aksine bazı hataların giderildiği yeni bir firmware ortaya çıkardı.

Sızdırılan ROM’u dilerseniz Odin uygulaması ile Galaxy Note II telefonunuza kurabilirsiniz. N7100XXUEMJ5 ROM dosyasına buradan erişim sağlayabilirsiniz. Yükleme talimatı içinse buradaki haberimize göz atabilirsiniz.

Android 4.3 kapsamında Galaxy Note II’ye sunulacak yeniliklerden söz edecek olursak; Galaxy Gear akıllı saat desteği, Samsung’un güvenlik uygulaması Knox, Samsung Wallet uygulaması, kamera iyileştirmeleri, sekmeli Ayalar menüsü, Galaxy S4/Note 3′te yer alan TouchWiz kullanıcı arayüzünün temel unsurları, Bluetooth 4.0 LE, kilit ekranda widget desteği, ekranda renk geliştirmeleri ve daha keskin görünen metinler.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!