Galaxy Note II İçin Android 4.4 KitKat Güncellemesi Ülkemiz Kullanıcıları İçin Dağıtıma Sunuldu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

İlk olarak nisan ayı içerisinde Galaxy Note II için Android 4.4 güncellemesini dağıtmaya başlayan Samsung, son birkaç haftadır birçok ülkede halihazırdaki en güncel Android sürümünü Galaxy Note II kullanıcılarıyla buluşturmayı sürdürüyor. 2012 yılı eylül ayı başında tanıtılan ikinci nesil Galaxy Note modeli için ikinci kapsamlı güncelleme bugün itibariyle ülkemiz kullanıcıları tarafından indirilmeye başlandı.

Andronova

Kies ve OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan 489MB boyutundaki güncelleme, daha önceki Android 4.4 güncellemesi alan Samsung cihazlara sunulan yeniliklerin büyük bölümünü Galaxy Note II kullanıcıları için de getiriyor. Bunlar; daha hızlı arayüz geçişleri, durum çubuğundaki simgeler beyaz renge bürünmesi, genel performans artışı, pil ömründe iyileştirmeler, Knox güvenlik uygulaması, gelişmiş RAM kullanımı , kablosuz yazıcı desteği, kilit ekranda kamera kısayolu, Hangouts’ın yerleşik SMS uygulaması olarak kullanılabilmesi, yine kilit ekranda tam ekran albüm kapağı ve performansı artırılan klavye.

Ayalar> Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleştirme menüsünden dağıtımda olan son güncellemenin  kontrolünü sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Türkiye ROM’unu sammobile.com indirerek kurulumu Odin aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

1

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.