Galaxy Note II için Son Haberler: Yeni Renk Seçenekleri, Siyah Rengin Sahte Çıkması ve Milyon Satış Rakamı

facebook müşteri hizmetleri

Note serisinin kullanıcılar arasında daha fazla benimsenmesini sağlayan Galaxy Note II, Note’da olduğu gibi IFA Berlin etkinliğinde karşımıza çıkmıştı. 5.5-inç boyutunda Super AMOLED ekranı, değiştirilen alt piksel dizilimi ile daha net ve keskin görüntül

Galaxy Note II için Son Haberler: Yeni Renk Seçenekleri, Siyah Rengin Sahte Çıkması ve Milyon Satış Rakamı

banner192

Note serisinin kullanıcılar arasında daha fazla benimsenmesini sağlayan Galaxy Note II, Note’da olduğu gibi IFA Berlin etkinliğinde karşımıza çıkmıştı. 5.5-inç boyutunda Super AMOLED ekranı, değiştirilen alt piksel dizilimi ile daha net ve keskin görüntüleme deneyimi, dört çekirdekli Exynos 4412 işlemci ve yine dört çekirdekli Mali-400 GPU, 3100mAh kapasiteli pil gücü, dört kat daha hassas ve geliştirilmiş S-Pen ve destekli uygulamalarla kullanım deneyimini bir adım öteye taşıyan telefon halihazırda 5 milyon satış elde etti.

Granit beyazı ve titanyum grisi seçenekleriyle kullanıcılar buluşan telefon için bir süre önce siyah renginin de satışa sunulacağı bildirilmişti. Fakat daha sonra görüntünün sahte olduğu ve bir photoshop çalışması olduğu ifade edilmişti. Her ne kadar siyah renk seçeneği gerçeği yansıtmasa da elde edilen bir görselde telefonun için yeni renk seçeneklerinin yolda olduğu ön görülüyor. Şarap kırmızısı ve kehribar kahverengisi ilerleyen dönemde karşımıza çıkacak yeni oluşumlar olabilir; tabi bu çalışmanın da sahte olmaması durumunda.

Galaxy S III’ü değerlendirdiğimizde aynı strateji uygulanmış ve kısa süre içerisinde birçok seçenek satışa sunulmuştu. Muhtemelen aynı durum Note II ve devamında Galaxy S III Mini içinde yaşanacaktır. Mobil Dünya Kongresi’nde yeni seçeneklerin karşımıza çıkacağını umuyoruz.

Galaxy Note II cephesinde yaşanan bir diğer gelişme ise Güney Kore’den geldi. Telefon aralık başında 5 milyon rakamını geride bırakmış ve halen birçok ülkede liste başlarında sıralanıyor. Muhtemelen ocak sonunda ya da şubat döneminde 10 milyon satışa ulaşıldığı açıklanacak. Güney Koreli MK News gazetesine göre telefon yalnız ülkesinde bir milyon satış elde etti. Yeni renk seçeneklerinin eklenmesiyle genel anlamda hedeflenen 20 milyon satışa ulaşılacağı tahmin ediliyor.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
muhammed - 5 yıl önce
Mustafa bey tebrik ediyorum mükemmel yazılarınız var.
Ayrıca size 2 soru sormak istiyorum.
1.Galaxy Note 1 için resmi Jelly Bean güncellemesi tam olarak ne zaman gelicek?
2.Batarya nın çabuk bitmemesi için kullanılan 2 program var juicedefender ultimate ve GreenPower Premium hangisi Galaxy note için daha faydalı olur?Veya bunların görevini yapan başka güzel program var mıdır?Tavsiyenizi bekliyorum saolun.

Ayrıca size sürekli batarya sıkıntım var diye dert yanıyordum ya ben normalde telefonu alırken bana verilen çakma bataryayla telefonu kullanıyormuşum.Orjinalini taktım şimdi daha uzun ömürlü.
Misafir Avatar
Mustafa KILIÇ - 5 yıl önce
Batarya sorununuzu cozdugunuze sevindin. Her iki uygulamayi da kullanabilirsiniz.
Galaxy note icin jelly bean ise bu ay yayinlanir diye tahmin ediyorum. İsvec facebook sayfasi ocak ayini isaret etmisti.
Avatar
adsiz - 5 yıl önce
Peki mustafa bey s2 icin jelly bean ne zaman gelecek??
Avatar
Oğuz - 5 yıl önce
Burası uygun mudur bilmiyorum ama kafama takılan bişey var ics de
Hspda *#301279# yaparak çözüluyordu jelly bean de hata veriyor nasıl cozebilirim ?
Avatar
Murat - 5 yıl önce
Ya bu siteye girdiğimde daktilo sesi gibi bir ses geliyor ara sıra o ne ? :S Sadece bende mi oluyor yaklaşık 3 haftadır var bu ses...
Misafir Avatar
Mustafa KILIÇ - 5 yıl önce
Sitede yayinlanan reklamdan geliyor :)