Galaxy Note II için Ülkemiz Kullanıcılara Kararlılık ve Performans Güncellemesi Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, Android 4.2.2 güncellemesini iptal ederek direkt Android’in 4.3 numaralı sürümüne yükselteceği Galaxy Note II için yeni bir güncelleme yayınladı. Uzun bir aradan sonra telefon için yeni bir güncelleme paketi dosyası hazırlayan Samsung’un güncelleme kapsamında neler sunduğu henüz bilinmiyor. Telefonun işletim sistemi versiyonu 4.1.2’de kalırken, telefonun güncelleme neticesinde daha kararlı bir yapıya büründüğü tahmin ediliyor. Bunun yanı sıra performans artışı ve pil iyileştirmelerinin de yapıldığı ön görülüyor.

Kies ve OTA üzerinde dağıtımı sağlanan güncellemeyi Odin aracılığı ile yüklemeyi tercih edecek kullanıcılar en güncel ROM dosyasına buradan erişim sağlayabilir.

Önümüzdeki birkaç gün içerisinde 3.nesil Galaxy Note modelini duyurmaya hazırlanan Samsung, telefonda Android’in halihazırda en güncel versiyonu olan 4.3’ye yer verecek. Telefonun eylül sonu itibariyle kullanıcılara ulaşması beklenirken; Samsung’un devam eden süreçte Android 4.3 güncellemesini başta Galaxy S4 olmak üzere Galaxy Note II ve Galaxy S III modellerine sunması bekleniyor. Bu noktada Samsung Hindistan Ar-Ge merkezinin yoğun çalışmalar sürdürdüğü birçok kaynak tarafından dile getiriliyor.

ilgili>> SamMobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir