Galaxy Note III ile Çekildiği İddia Edilen Bir Fotoğraf Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son iki yıld yıl içerisinde iki telefon serisinde amiral gemisi modeli karşımıza çıkaran yeni yılda da geleneği bozmayarak Galaxy Note III, sersinin önceki modellerinde olduğu gibi eylül ayı içerisinde gerçekleşecek IFA Berlin etkinliğinde basın karşısına çıkaracak. KoreaTimes’a konuşan Samsung Mobile Başkanı JK Shin, telefonun 5.99-inç boyutunda Super AMOLED ekrana sahip olacağını doğrularken, bir ihtimal telefonda yer bulacağı iddia edilen esnek ekran söylentilerini ise üretim kapasitesi henüz yeterli seviyede olmadığı gerekçesiyle asılsız kılmıştı.

teknik destek

Galaxy Note IIII’ün resmi tanıtımına 4 aydan daha kısa bir süre kaldı ve hakkındaki iddialar da artmaya devam ediyor. Telefonda yer bulacak ekran, işlemci birimi, kamera, tasarım ve kasa yapısı aşağı yukarı biliniyor. Merakla beklenen detaylar ise S-Pen’in arttırılan işlevselliği, pil ve yazılımsal olarak neler sunulacağı.

Telefon hakkında ortaya çıkan son bilgi ise telefonun kamerasıyla çekilmiş bir fotoğraf oldu. Görselin EXIF detaylarına göz attığımızda GT-N7200 kod numarasıyla karşılaşıyoruz. GT-N7100 kod numaralı Galaxy Note II’den sonra Note III’ün de N7200 ile kodlanması beklenen bir gelişme. 13MP çözünürlük ve f/2.2 diyafram aralığı kameranın öne çıkan detayları arasında yer alıyor. Söz konusu özelliklerin Galaxy S’te yer alan kamera ile benzer olduğunu hatırlatalım.

media 16900

Galaxy Note III için iddia edilen teknik özellikleri hatırlayacak olursak; 5.99-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, Exynos 5 octa 5410 işlemci (2.0GHz frekans hızında Cortex A15 ve 1.7GHz frekans hızında Cortex-A7), 2 ya da 3GB RAM, 32GB depolama alanı, microSD kart desteği, 13MP çözünürlüklü kamera ve Android 4.3 Jelly Bean.

kaynak: PhoneArena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın