Galaxy Note III Olduğu İddia Edilen Görsel, Galaxy S4’e Ait Prototiplerden Biriymiş!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan bir iddiaya göre Samsung’un kendi malzeme kalitesinden endişe duyduğu ve önümüzdeki dönemlerde duyurulacak Galaxy S ve Note serisinin yeni üyelerinde farklı bir tasarım ve materyal kullanacağı aktarılmıştı. Özellikle HTC One’da yer alan yekpare alüminyum ve şık kasa tasarımı taraflı tarafsız birçok kesim tarafından büyük beni topladı. Samsung yetkililerinin de One modelinde oluşturulan tasarım anlayışını bir hayli beğendiğini sammobile kaynakları tarafından öğrenmiştik.

teknik destek

Söz konusu bu gelişmenin hemen akabinde mobil dünyasını en güvenilir kaynakları arasında gösterilen evleaks, daha önce görülmemiş ve farklı bir tasarım çizgisini sunan bir Samsung telefonu ortaya çıkardı. Köşeli yapısı ile Lumia serisine benzetilen görselde yer bulan S-Pen giriş akıllara Galaxy Note III’ü getirdi.

Oysa gerçek kısa süre içerisinde ortaya çıktı ve elde edilen görselin Galaxy S4 için oluşturulan prototiplerden biri olduğu anlaşıldı. Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan sammbile, görüntünün Galaxy Note III ya da farklı bir Samsung telefonuna ait olmadığının altını çizdi. Bu noktada Samsung içerisinde gelen bilgileri ön plana çıkaran site, aynı zamanda prototip cihazın tümünü gözler önüne seren bir görseli de paylaştı.

Samsung, Galaxy S III’te olduğu gibi yeni nesil akıllı telefonunda da farklı tasarıma sahip prototipler oluşturduğu görülüyor. Elde edilen prototipin fiziksel home butonu dışında Xperia Z ile büyük benzerlik gösterdiğini ifade edebiliriz. Yine de Samsung’un önümüzdeki dönem kullanıcılara sunacağı cihazlarda farklı bir tasarım çizgisi ve materyal kullanması yüksek olasılık dahilinde görülüyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!