Galaxy Note III Olduğu İddia Edilen Prototip

Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Galaxy Note III Olduğu İddia Edilen Prototip Henüz Doğrulanmayan Bir Samsung Telefonu ile Görüntülendi

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Eylül ayında gerçekleşecek IFA Berlin öncesi Unpacked etkinliği ile basın karşısına çıkması beklenen Galaxy Note III cephesinden detaylar gelmeye devam ediyor. Bir süre önce telefona ait görseller SamMobile tarafından sızdırılmıştı. Ortaya çıkan yeni görsel ise daha önceki sızıntılarla paralellik göstermenin yanında Samsung’un henüz resmiyet kazanmamış bir telefonunu da ortaya çıkarıyor.

Galaxy Note III olduğu iddia edilen prototipin yanında Nokia’nın 1202 modeli ve ekran boyutu itibariyle Galaxy S4 mini ya da o ebatta bir telefonun varlığı görülüyor. GSMArena sitesi Nokia 1202’nin sahip olduğu 105.3mm boyutu odak noktası alarak hazırladığı veritabanda diğer telefonların ekran boyutunu tespit etmeye çalıştı.

Galaxy Note III Olduğu İddia Edilen Prototip

Sonuç itibariyle Galaxy Note III olduğu iddia edilen prototip Galaxy Mega 6.3 ile aynı ekran boyutuna, hemen yanında yer alan ancak varlığı henüz doğrulanmayan diğer prototip ise 4.3-inç ekran boyutuna sahip. Galaxy Mega 6.3 ve Galaxy S4 mini’nin resmiyet kazanmış modeller olduğu ön görüldüğünde, görsellerdeki telefonların yeni modeller olacağı anlaşılıyor.

media 16850

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy Note III’ün tanıtılacağı şirket yetkilileri tarafından doğrulandı ancak ekran boyutu hakkında herhangi bir açıklama yapılmış değil. Telefon hakkında son dönemde ortaya çıkan haberlerin neredeyse bütününde ekran boyutunun 5.99-inç olacağı iddia edildi. Galaxy Note’dan Note II’ye geçişte 0,2-inçlik bir büyüme ön görülmüştü; Note II’den Note III’e geçişte ise 0.8-inçlik bir ekran büyümesi pek olası görünmüyor. Bu sebeple 5.99-inçlik Full HD Super AMOLED ekran ihtimali daha ağır basıyor.

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir