Galaxy Note ile Yan Yana Görüntülenen Xperia Z3’ün Boyut Detayları

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Galaxy Note ile Yan Yana Görüntülenen Xperia Z3’ün Boyut Detayları

Xperia Z3 cephesinden gelen sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Saatler içerisinde defalarca internet ortamında yayınlanan görüntülerde kendisini gösteren Xperia Z3, eylül başında düzenlenecek IFA Berlin etkinliğinde lanse edilecek.

2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 MSM8974AC işlemcisinden güç aldığı anlaşılan telefon Android 4.4.4 KitKat işletim sistemiyle çalışacak. Xperia Z3 OmniBalance tasarımını genel anlamda sürdürse de, kavisli kenar yapısıyla Xperia Z1 ve Z2’den ayrılıyor. Hoparlör çıkışı sol tarafa yerleştirilen Xperia Z3 suya ve toza karşı dayanıklı bir yapı sergilemenin yanında fiziksek kamera butonuna ve hafıza kart girişine sahip olacak.

Xperia Z3’e ilişkin yayınlanan son fotoğrafta ise telefonu Galaxy Note ile aynı karede görüyoruz. Yan yana duran iki telefon yaklaşık olarak aynı boyutta ve bu da Xperia Z3’te yer alacak kasa ebatları hakkında detaylar veriyor.  Galay Note 146.9 x 83 x 9.7 mm boyutlara sahip. Xperia Z3, Galaxy Note’tan daha ince bir yapı sunsa da yükseklikleri neredeyse aynı. Birinci nesil Galaxy Note modelinde 5.3-inç büyüklüğünde ekran yer alırken, Sony’nin Xperia Z3’te 5.2-inçlik ekran boyutunu muhafaza edeceğini şimdiden söyleyebiliriz. Xperia Z2’nin boyutları ise şu şekilde; 146.8 x 73.3 x 8.2 mm.

Sızan bir diğer fotoğrafta ise Xperia Z3’ün şarjda olduğu görüntüleniyor. Burada dikkat çeken husus ise LED bildirim ışığının telefonun sol üst köşesine taşınması oldu. 20.7MP çözünürlüklü kameraya sahip olacak telefon hakkında gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz.

Galaxy Note ile Yan Yana Görüntülenen

123

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir