Galaxy S Advance İçin Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Ülkemizde Başladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz yıl eylül ayında Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinin mevcut telefonlarına sunulmasına dair ilk resmi açıklamasını yapan Samsung, o günden bu yana birçok model için Android’in en hızlı ve güvenilir versiyonunu kademeli olarak dağıtıyor. Güncellemeden nasibini alan telefonlardan biri de Galaxy S Advance oldu.

Andronova

Telefon için ilk olarak ocak ayında Rusya’da başlayan güncelleme daha sonra dünya genelinde yaygınlık göstermişti. Merakla beklenen güncelleme nihayet ülkemiz kullanıcılarına da sunulurken, Galaxy S Advance kullanıcıları Android 2.3 Gingerbread sürümünden direkt Android 4.1 Jelly Bean’e terfi etti.

Project Butter kapsamında hızlı, akıcı ve yağ gibi akan bir sisteme kavuşan telefonda TouchWiz Nature arabirim, Google Now, Galaxy S III temelli widget’lar, geliştirilen bildirim ekranı, yenilenen klavye ve bir dizili iyileştirmeler sayabileceğimiz diğer yenilikler arasında yer alıyor.

Kies yazılımı ve FOTA yolu ile dağıtımı gerçekleşen yazılımı dilerseniz buradan indirerek Odin yardımcı programı ile telefonunuza kurabilirsiniz. Güncelleme I9070P modeli için geçerli değildir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.