Galaxy S II için Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Ülkemiz Kullanıcılarına Sunuldu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung 2011 yılında Android 2.3 Gingerbread ile kullanıcıların beğenisine sunduğu Galaxy S II için Android 4.0 sonrası ikinci büyük kapsamlı güncellemesini yayınladı. Exynos işlemciler ortaya çıkan bir sorun neticesinde bir süre geciken güncelleme hali hazırda dünya genelinde birçok ülkede indirilebilir hale getirilmişti. İlk olarak ocak sonunda İspanya için resmen sunulan güncelleme beraberinde birçok yeniliği getirdi.

teknik destek

Kies ve OTA yoluyla dağıtımı başlanan güncelleme ile arabirimde daha hızlı geçişler ve pürüzsüz bir kullanıcı deneyimi sunuluyor. Galaxy S III sonrası Samsung’un birçok modelde karşımıza çıkardığı Touchwiz Nature arayüzün eşlik ettiği güncelleme kapsamında kullanıcılara sunulan diğer yenilikleri şu şekilde sıralayabiliriz; direkt arama, akıllı izleme, pop-up play, Samsung bulut hizmetlerine erişim, Galaxy S III kaynaklı widget’lar, 2 farklı ana ekran modu(temel ve kolay mod), daha fonksiyonlu bildirim ekranı ve Google’ın dijital asistan hizmeti Google Now.

Ayarlar- Cihaz hakkında-Sistem güncellemeleri sekmesinden ve resmi güncelleme uygulaması Kies aracılığıyla güncelleme kontrolü yapabilirsiniz. Dilerseniz ülkemiz için sunulan yazılımı buradan indirerek Odin aracılığı ile Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini tecrübe edebilirsiniz.

Galaxy S II cephesinde kullanıcılara sunulması planlanan son üretici yazılımının Android 4.2.2 olacağı bir süre önce gelen bilgiler arasındaydı.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!