Galaxy S II için Türkiye’de Ice Cream Sandwich Güncellemesi Yayınlandı, Hemen Yükleyin!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un yaklaşık bir ay önce dağıtımına başladığı Galaxy S II için Ice Cream Sandwich güncellemesi bugün Türkiye’deki kullanıcılara sunuldu! I9100XWLP7 yapı numarasını taşıyan yazılım 10 Nisan tarihinde paketlenmiş ve Android 4.0.3 sürümünü taşıyor.

Andronova

I9100 modelli akıllı telefon sahipleri aletlerini Kies programına bağlayarak güncelleme yapabilecekler. Son versiyon yazılım birkaç hafta içerisinde tüm kullanıcılara dağıtılmış olacak. Şimdiden hayırlı olsun!

Eğer güncellemenin telefonunuza ulaşmasını beklemek istemiyorsanız garantinizi bozmadan ya da ek olarak başka bir işlem gerçekleştirmeden Türkiye bölgeli ı9100XWLP7 Firmware dosyasını aşağıdan yükleyebilirsiniz. Yükleme için kullanacağınız Odin programı kesinlikle garantinizi etkilemeyecektir. Bu işlemler için root yapmanız da gerekmiyor.

Türkiye için Ice Cream Sandwich yazılımını siz okuyucularımız için özel olarak sunuyoruz. İndirme bağlantısını ve yükleme detaylarını aşağıdan edinebilirsiniz.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN: [FIRMWARE] Samsung Galaxy S II için Güncel Firmware Dosyaları ve Kurulum Detayları

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın