Galaxy S III İçin Android 4.2.2 Ortaya Çıktı! HEMEN YÜKLEYİN

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

SamMobile, Galaxy S III için yaklaşan bir güncellemeyi ortaya çıkardı. Söz konusu güncelleme Android 4.2.2 ve telefona birçok yenilik getiriyor. Yeni başlayanlar için ekran modları, yenilenen kilit ekranda widget desteği, Android 4.2’de karşımıza çıkan Daydream, tek bir dokunuşla genişletilen bildirim ekranının yan sıra Galaxy S4 tabanlı bazı yenilikler de güncelleme kapsamında yer alıyor.

Andronova

Ek kısa yol tuşları, sekmeli bir yapıya bürünen yeni Ayarlar sekmesi, arka planı beyaz renk olan 3D galeri uygulaması, ekran rengi profil ayarları, yenilenen S-Voice, kilit ekran animasyonları, sürüş modu ve daha birçok yenilik güncelleme içeriğinde yer buluyor.

Resmi güncellemenin haziran ayı içerisinde sunulacağı bildirilirken, ülkemize ulaşması ise temmuz ayını bulabilir. Galaxy S III için sızdırılan Android 4.2.2 yazılımını odin aracılığı ile yükleyerek tüm bu yenilikleri anında tecrübe edebilirsiniz.

media 16905

I9300XXUFME3  sürümlü yazılımı buradan indirebilirsiniz. Yükleme talimatı içinse Forum.andronova.net’i ziyaret edebilirsiniz. Güncelleme detaylarına aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

8K02KtMA-ik” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın