Galaxy S III Kullanıcılarını Sevindiren Gelişme, Android 4.3 Güncellemesi Tekrar Başlıyor!

Samsung için merakla beklenen Android 4.3 güncellemesi yayınlandı yayınlanmasına fakat güncelleme beraberinde birçok sorunu da getirdi. Düşük pil ömrü, uygulama çökmeleri, tutarsız Wi-Fi bağlantısı, yavaşlayan performans, tepkisiz kilit ekran ve telefon kilitlenmeleri bahsi geçen sorunların başında geliyordu.

teknik destek

Söz konusu sorunların kullanıcılar tarafından dile getirilmesi sonrası bazı haber Samsung’un Galaxy S III için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımını durdurduğu şeklinde iddialar gündeme geldi. Ertelemeyle birlikte fazlasıyla huzursuz olan kullanıcıları sevindirecek gelişme Güney Kore kaynaklarından geldi.

Kaynaklara göre Samsung, Galaxy S III için dağıtımı gerçekleşen Android 4.3 güncellemesinde baş gösteren sorunların çözümü için uğraşıyor ve 15 gün içerisinde resmi dağıtım kaldığı yerden devam edecek. Sorunlarla boğuşan kullanıcılar için stabilite ve iyileştirme güncellemesinin yayınlanması bekleniyor. Henüz güncelleme ile tanışmayan pazarlarda ise Android 4.3 sorunsuz haliyle dağıtıma başlayacak.

Galaxy Note II içinse kısa süre önce  final seviyesinde bir yazılım sızdırıldı. Güncellemenin bu hafta içerisinde resmen başlaması bekleniyor.

kaynak: Androidsas

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir