Galaxy S III ve Galaxy S4’ün Android 4.3 Güncellemesi için Tarih Netleşti!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, IFA Berlin etkinliğinde Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear tanıtımlarını gerçekleştirirken, geçtiğimiz yıla damga vuran ve 50 milyondan fazla satış gerçekleştiren Galaxy S III ve halihazırda 20 milyon barajını geride bırakan Galaxy S4 kullanıcılarını mutlu edecek bir duyuru gerçekleştirdi.

teknik destek

Güney Koreli üretici kutudan Android 4.2.2 ile çıkan Galaxy S4 ve Android 4.1.2’den direkt Android 4.3’e geçecek Galaxy S III için Android 4.3 güncellemesinin ekim ayı içerisinde başlayacağının müjdesini verdi. Galaxy Note II’ye dair herhangi bir açıklamanın yapılmamış olması elbette kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmıştır, ancak söz konusu güncellemenin yine aynı dönemlerde Note II kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

Android 4.3 güncellemesi ile birlikte Galaxy S III’e yeni kilit ekran, daha hızlı ve akıcı bir arayüz deneyimi, Galaxy S4’e dayalı widget’lar, pil ömrü optimizasyonları, geliştirilen bildirim ekranı, DayDream ekran koruyucu  ve performans artışı gibi detayların sunulması beklenirken; Galaxy S4’e ise OpenGL 3.0 desteği, Bluetooth 4.0 LE ve Galaxy Note 3’te yer alan kimi yeniliklerin sunulması bekleniyor.

ilgili>> SamMobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!