Galaxy S10 dayanıklılık test videosu

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Galaxy S10 dayanıklılık testi yapıldı. Test videosunda yanma, çizme, maket bıçağı ile soyma ve bükme testleri yapıldı. Yapılan işlemler sonucunda S10 sorunsuz çalıştı.

Ad imageAd image

Samsung’un piyasaya sürdüğü en kaliteli telefon olma özelliğine sahip olan Galaxy S10 tanıtımı sırasında yapılan tüm testlerden başarı ile geçmeyi başarmıştır. En zorlu dayanıklılık testlerinde dahi testi ufak çizikler ile geçmeyi başaran bu telefon fiyatını ne kadar hak ettiğini açıkça göstermiştir.

Sırası ile çizilme, bükülme, yakma ve düşürme testlerinden geçen ve tüm testlerde sonuna kadar gitmeyi başaran Galaxy S10 uygulanan ağır darbelerde dahi parmak okuyucu sistemini ve kameralarının çalışması ile herkesin güvenini kazanmayı başarmıştır.

Galaxy S10 teknik özellikleri

İlk olarak görenleri Infinity-O ekran tasarımı ile etkileyen Galaxy S10 kavisli bir ekran görünümüne sahiptir. Ekranında parmak okuma sisteminin uygulandığı bu telefon gücünü Snapdragon 855 işlemcisinden almaktadır. 3400 mAh’lık bataryadan beslenen Galaxy S10 kablolu ve kablosuz hızlı şarj olma özelliğine sahiptir. USB-C portunun bulunduğu bu akıllı telefon WİFİ ve bluetooth gibi özellikleri de desteklemektedir. 3 arka kameraya sahip olması ile dikkat çeken bu telefonun ana kamerası 12 megapiksel’dir. Bu kameraya ise 16 megapiksel geniş açıya sahip diğer kameralar eşlik etmektedir. Bir akıllı telefonda aranan tüm özelliklere sahip olan Galaxy S10 dayanıklılık testi uygulamasını en üst seviyede geçen telefon olma özelliğine sahiptir.

Ad imageAd image

Galaxy S10 dayanıklılık test videosu

Galaxy S10 fiyatı

Yakın zamanda Samsung tarafından 6599 TL fiyat ile piyasaya sürülen Galaxy S10 kalitesi ile kullanıcılarına bu fiyatı ne kadar hak ettiğini fazlası ile göstermektedir. Telefon ilk alındığında yanında hızlı şarj aleti ve kulaklıkta beraberinde kullanıcıya verilmektedir.

YouTube video

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe