Galaxy S10 kılıfları ortaya çıktı mı?

media 5437

Samsung Galaxy S10 kılıfları görüntülendi. İnceleme videosunda ortaya çıkan kılıflar için şu an sadece siyah renk ön planda. Sonrasında diğer renkler çıkacakmış

teknik destek

Samsung, bu ayın 20′ sinde Galaxy S10′ u tanıtacak.Tanıtımdan önce kaç defa sızıntılarla gündemde tutulan yeni Galaxy için bu seferde kılıfları görüntülendi. 

Geçenlerde Samsung Youtube hesabından yayınladığı Galaxy S10 konsept videosu ile resmen bazı özellikleri azıcık da olsa gösterdi. Kablosuz şarjı, kısmen tasarımı, kamera yapısı, renkleri ve dahası…

M.Fun’ un hazırladığı inceleme videosunda Galaxy S10 kılıflar ortaya çıktı. LED View kılıflar cihazla satışa çıkacak. Kılıflarla ön panelde bulunan widget ile bazı bilgiler görünebilir olacak.

Kılıfa baktığımızda ters kablosuz şarjla uyumlu görünmemekte. Satın alınabilir renk olarak siyah ön planda. Sonrasında Mavi, Sarı, Yeşil ve Beyaz gibi artı renklerde gelecek. Yenileri de eklenebilir.

Galaxy S10 kılıfları yayınlandı

Yeni Galaxy’ i alacaklara duyurulur ön sipariş verenlere son derece pahallı bir kulaklık hediye edilecektir. Türkiye siparişleri bakalım ne zaman başlayacak.

Galaxy S10 kılıfları ortaya çıktı mı?Galaxy S10 kılıfGalaxy S10 lite kılıflarıGalaxy S10e kılıfGalaxy S10 pro kılıfları

Galaxy S10 Lite kılıfları ve Galaxy S10 Pro kılıfları için renk çeşitleri çıkacak. Yeni modelle ilgili tüm bilgilere site arama kısmından ulaşabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın