Galaxy S10 kırmızı modeli görüntülendi

media 5439

Samsung' tan Galaxy S10 kırmızı renk görüntülendi. Ara ara karşımıza gelen renk seçeneklerine birde kırmızının eklenmesi ile çok renkli bir modelle karşılaşacağız.

teknik destek

Şubat 20 ile Galaxy S10 tanıtımı yapılacak. Buaralar neredeyse her gün Galaxy S10 ile ilgili haber görmekteyiz. Daha dün seramik S10′ a yer vermiştik. Şimdide Kırmızı S10 görüntülendi.

Yeni Galaxy serisinde renk ve model çeşiti yönünden renkli bir model olacağa benziyor. Daha yeni çıkan seramik ve kanarya sarılı modelinden sonra kırmızıda görüntülenmiş oldu.

Samsung’ un 10.yıla özel model ve renk çeşitiyle kutlayacak. Ekranda gömülü kamerası ve 3′ lü kamera yeniliği ile önemli bir model geliyor. Peşinede katlanabilir modellerler için hızla çalışmalara devam edecekler.

Galaxy S10 çıkışına az kaldı

Galaxy S10′ da RAM 6 ve 8 GB olacak, dahili 128 ve 512 GB, bataryası 3400 ve 6.1 ekran büyüklüğüne sahip olacak.

Bu ay yapılacak etkinlikten hemen sonra ön siparişler alınacak. Bakalım Türkiye ön sipariş Hepsiburada ve gittigidiyor gibi sitelerde hemen görebilecekmiyiz. 

Galaxy S10 kırmızı modeli görüntülendi


Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:14

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın