Galaxy S10 Lite fiyatı ve çıkış tarihi

media 5881

Samsung Galaxy S10 fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu mu? Son gelişmelere göre S10 Lite ve S10 modelleri satışa çıkacak. 2019 Yılı akıllı telefon satışları belki daha canlı olabilir.

teknik destek

Android işletim sistemli telefon düşünülünce akla gelen ilk marka olan Samsung yeni bir telefon piyasaya sürecektir. Çıkaracağı yeni telefon ile ilgili pek fazla bilgi verilmese de şimdiden nasıl bir telefon olacağı ile ilgili insanlarda merak uyandırmayı başarmıştır. Bu yeni telefonun ismi Galaxy S10’dur.

Ürün için çeşitli zaman aralıkları ile yapılan açıklamalarda telefon ile ilgili birçok bilgi gün yüzüne çıkmaktadır. En çok yeniliği ekran kısmında yapacak olan Samsung bu yenilik ile çok ses getirecektir. Fakat bunun yanı sıra satışa sunulacağı fiyat yine çok ses getirecektir.

Galaxy S10 Lite fiyatı

Galaxy S10 Lite fiyatı, İngiltere’de yer alan bir gazete yapılan habere göre fiyatı gün yüzüne çıkarmaya başarmıştır. Galaxy S10 Lite fiyatı 128 GB’lik hafıza boyutu ile 600-700 sterlin arası bir fiyat ile yapılan habere göre piyasaya sürülecektir. Çeşitli hafıza seçenekleri ile ortaya çıkacak olan S10 bu farklılıklara göre bir fiyat belirlemiştir. S10 temel modeli ise 800 sterlin ile piyasaya sürülecektir.

Galaxy S10 Lite fiyatı ve çıkış tarihi

Galaxy S10 piyasaya çıkış tarihi

Türkiye’de bu telefonu almak isteyenler bir hayli yüksek meblağ ödemek zorunda kalacaktır. Buna karşılık ödedikleri tutardan daha fazla bir performans alacakları bellidir. Piyasaya çıkış tarihi 8 Mart 2019 olarak belirlenmiştir. Fakat bu tarih değişkenlik gösterebilir. Yakın bir zamanda ise ürünün tanıtımı yapılacaktır. Hem hafıza bakımından hem de fiyat performans kıyaslaması açısından bu telefon şimdiden kendisine bir hayran kitlesi oluşturmuş bulunmaktadır.

Galaxy S10 Lite renk seçenekleri ise mavi, siyah, yeşil ve beyaz olacak.

Galaxy S10 Lite fiyatı


Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 15:56

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın