Galaxy S10 Lite One UI 2.5 güncellemesi

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Samsung' un eski modellere yönelik güncellemeleri devam ediyor. Şu an yayına aldığı One UI 2.5 güncellemesi Galaxy S10 Lite modeli için indirmeye açıldkı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy S10 Lite modeli yeni arayüz One UI 2.5 güncellemesini alan telefonlar arasına katıldı. Lite çok sayıda modelden sonra güncelleme aldığını ve bazı modellerde yer alan içeriklerin olmadığını belirtelim. 

Yeni modeller için çalışma yapan şirket ara ara eski modellerle de ilgileniyor. Çok sayıda modelin belli bir süre sonra güncelleme desteğinin kesilmesi tepkileri doğurmuştu. Bir zamanlar bu yönünün eksikliği nedeniyle çok eleştiri almıştı.

Galaxy S10 Lite One UI 2.5 sürümü ülkelere göre yayınlama planları açıklandı. Sanırız Türkiye güncelleme alan ülkeler arasında ve şu an yayında olabilir. Tabi One UI 2.5 güncellemesi gelmedi diyenler olabilir. Bazı serilere henüz ulaşmamış olabilir.

Çıkan arayüz Android 10 tabanı üzerinde geliştirildiğini belirtelim. Ara ara yazılım kontrolünü ayarlar kısmından bakabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

One UI 2.5′ in en dikkat çeken tarafı tek çekim ile çok sayıda mod ile çekim yapabiliyorsunuz. En iyi görüntünün yakalanması adına olumlu bir çalışma.

Kullanıcılarını memnun eden bir donanım yapısı olan S10 Lite için ön kısımda 32 MP, arkada 48 MP, 12 MP ve 5 MP makro kamera yer aldığını belirtelim. Güçlü 4500 mAh pil değeri ve RAM kısmında 6 ile 8 GB seçenekleri yer alıyor.

Galaxy S10 Lite One UI 2.5 güncellemesi

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak