Galaxy S10 ön sipariş tarihi etkinlikten bir gün sonra

Samsung bu ay yapılacak etkinlikte Galaxy S10 serisini tanıtacak. Yeni gelişmelere göre Galaxy S10 ön sipariş tarihi de belli oldu. İlk Endonezya sonra bakalım Türkiye ne zaman?

teknik destek

Galaxy S10 için yeni bir önemli detay ortaya çıktı. Ara ara görselleri internette dolaşan S10 serisi için ön siparişe çıkış tarihi görüntülendi.

Samsung’ un Galaxy S10 tanıtımı netleştikten sonra tanıtım hazırlıkları yapılırken ortaya çıkan bir detay gözleri ön siparişlere çevirdi. Yeni yapılan bir paylaşımda Galaxy S10 Endonezya’ da 22 Şubat ile  siparişte olacak.

Yeni Galaxy modellerinin tanıtımı saat farkından dolayı Türkiye için 20 Şubat olacak. Dolasıyla sipariş tarihi de bize göre 21′ i olacak.

Etkinlikten bir gün sonra ön siparişe çıkacak olan S10 serisi Endonezya ile başlayıp gün aralıklı bazı ülkelerde başlayacak. Bakalım Samsung Türkiye ne kadar hızlı olacak veya Gittigidiyor, N11 veya Hepsiburada…

Galaxy S10 ön sipariş tarihi Türkiye için bekliyoruz!

Twitter’ da bir Endonezyalı’ nın yapmış olduğu poster paylaşıma bakıldığında net tarih belli oldu. Kısa bir süre önce de  MySmartPrice’ in yeni galaxy serisinin fiyat aralığını paylaşmıştı. Bu paylaşımlar Samsung tarafından kasıtlı mı yoksa izinsiz mi paylaşıldığı net anlaşılmasa da yinede reklam reklamdır.

Yeni modellerin fiyat aralıklarına Galaxy S10 fiyatları haberimizden görebilirsiniz. Bakalım Türkiye ön siparişi kaç TL olacak.


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 14:04

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir