Galaxy S4 10 Milyon Satış Rakamına Ulaşırken, Yeni Renk Seçenekleri Geliyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un hali hazırda amiral gemisi konumunda bulunan telefonu Galaxy S4, satışa sunulmasından bir aylık süre geçmeden 10 milyon satış rakamına ulaşmayı başardı. Hatırlanacağı üzere telefon 6 milyon satışa ise 12 günde ulaşmıştı.

Andronova

27 günlük bir sürede 10 milyona ulaşan telefon bu anlamda bir rekor kırarak Android ekosisteminin en hızlı satılan telefonu unvanına sahip oldu. Galaxy S4, Galaxy S serisinin önceki modellerine nazaran daha hızlı bir satış süreci yaşarken; Galaxy S III aynı başarıya 50 günde, Galaxy S II 5 ayda ve Galaxy S ise 7 ayda yakalayabildi.

Samsung Mobile Başkanı JK Shin yaptığı değerlendirmede “Samsung adına, Samsung Galaxy S4’ü seçmiş olan milyonlarca müşterilerimize teşekkür etmek istiyorum. Samsung aynı zamanda insanlar için yenilik çalışmalarını sürdürmeye devam edecek” açıklamalarında bulundu.

27 Nisan itibariyle 60 ülkede satışa sunulan telefon, 155 ülkede 327 operatör tarafından satışa sunulacak. 10 milyon satışın yanı sıra yaz döneminde Galaxy S4’e yeni renk seçenekleri de eklenecek. Siyah ve beyaz renklerin yanına mavi, kahverengi, kırmızı ve pembe renkler de eklenecek.

kaynak: Androidcentral

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın