Galaxy S4 Active için Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un IP67 sertifikasına sahip suya ve toza karşı dayanıklı akıllı telefonu Galaxy S4 Active’in bir süredir operatörler aracılığıyla dağıtımda olan Android 4.4.2 KitKat güncellemesi nihayet telefonun uluslararası versiyonu GT-I9295 için de başladı.

teknik destek

Samsung Kies ve OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan güncelleme halihazırda Hollandalı kullanıcılara sunulmuş durumda. Android 4.4.2 güncellemesinin önümüzdeki günlerde farklı ülkelerde Galaxy S4 Active kullanıcılarıyla buluşması bekleniyor. Kapsamlı güncellemenin ülkemiz için ne zaman yayınlanacağı henüz biliniyor ancak dilerseniz Hollanda için yayınlanan güncellemeyi BURADAN indirerek Odin aracılığıyla cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Galaxy S4 Active için başlatılan Android 4.4.2 güncellemesi, diğer Samsung cihazlara sunulan yeniliklerden farklı bir özellik getirmiyor. Cihazda performans artışı ve daha hızlı bir arayüz performansı, beyaz durum çubuğu simgeleri, Hangouts’un mesaj uygulaması işlevi kazanması, pil iyileştirmeleri, kablosuz yazıcı desteği, gelişmiş RAM kullanımı, kilit ekranda kamera kısayolu, kilit ekranda tam ekran albüm kapağı ve yatay konumda daha iyi performans sergileyen klavye güncelleme kapsamında yer alan yenilikler oldu.

33

kaynak: sammobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!