Galaxy S4 İçin Yeni Bir Film Yayınlanırken, Kahverengi Seçeneği Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy Note III hazırlıklarını aralıksız sürdüren Samsung, diğer taraftan satış rekorları beklediği Galaxy S4 için reklam ve pazarlama hamlelerini devam ediyor. Söz konusu pazarlamanın içerisinde telefonun daha geniş kullanıcı kitlesine ulaşması amacıyla birçok renk seçeneğinin sunulması da yer almakta. Galaxy S III, Galaxy Note II ve Galaxy S III Mini için birçok renk seçeneği karşımıza çıkaran Samsung, benzer bir hamleyi Galaxy S4 için de sürdürecek.

teknik destek

14 Mart’ta resmi tanıtımı gerçekleşen telefon siyah ve beyaz renklerle kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. Kısa süre önce Japon operatör devi NTT DoCoMo’nun ürün kataloğunda ise mavi renk karşımıza çıkmıştı.

Güney Koreli üreticinin telefon için hazırlamış olduğu ve “Merhaba Merhaba Merhaba” olarak adlandıracağımız video filmde ise kahverengi seçeneği belirdi (01:08’de). Şu an için satışta olmayan seçeneğin kısa süre içerisinde birçok ülkede satışa sunulması bekleniyor.

Bu hafta içerisinde 10 milyon satış rakamına ulaşacağı bildirilen Galaxy S4, 1.6GHz (Cortex-A9) ve 1.2GHz (Cortex-A7) frekans hızında çalışan 4+4 çekirdekli Exynos 5 octa, 2GB RAM ve PowerVR SGX 544MP3 grafik biriminde güç alıyor. 5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 13MP çözünürlüklü kamera, 2.1MP ön kamera, Android 4.2.2, TouchWiz UX 2.0, Smart Stay, Smart Pause, Smart Scroll and Smart Pause, Air Gestures, S Voice, S Health ve S Translator gibi birçok özelliği beraberinde getiriyor. Samsung tarafından yayınlanan son videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

NfF8mNu_fdA#!” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: sammobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın