Galaxy S4 için Ülkemiz Kullanıcılarına Yeni Bir Güncelleme Dağıtımı Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung, 2013 yılı amiral gemisi akıllı telefon Galaxy S4 için yeni bir güncelleme başlattı. Birkaç hafta önce Avrupa’da LTE destekli versiyona dağıtılan güncellemenin Exynos işlemcili Galaxy S4 için yayınlandığı tahmin ediliyor. Birkaç gündür ülkemiz kullanıcılarına ulaştığı rapor edilen güncelleme içeriğinde, Samsung’un ilk olarak Galaxy S5’te yer verdiği Çocuk Modu uygulaması ve Knox güvenlik uygulamasının 2.0 numaralı sürümü güncelleme kapsamında yer alıyor.

Andronova

OTA ve Kies üzerinden dağıtıma sunulan güncellemenin kısa süre içerisinde ülkemiz tüm Galaxy S4 sahiplerine ulaşması bekleniyor. Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım Güncelleştirme kısmında güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

Samsung’un yine ilk olarak Galaxy S5’te yer verdiği ve kısa süre önce güncelleme kapsamında Galaxy Note 3’te dahil ettiği Download Booster (güçlendirici) özelliğinin Galaxy S4’te sunulan güncelleme içeriğinde yer alıp almadığı henüz bilinmiyor. Güçlendirici, Wi-Fi ve mobil veri bağlantısını aynı anda kullanarak büyük dosyaların indirme hızını artıran bir özelliktir. Güncelle size ulaştığı takdirde söz konusu özelliğin yer alıp almadığı hakkında bilgiyi alt bölümde yer alan yorumlar kısmında belirtirseniz seviniriz.

6

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın