Samsung Galaxy S4 mini, Android 4.3 Güncellemesine Kavuşuyor!

Samsung, 2012 ve 2013 yılında tüketicilere sunduğu popüler cihazlar için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımını sürdürüyor. Galaxy S III, Galaxy S4 ve Galaxy Note II bu modellerin başında geliyor. Galaxy S III güncellemesinde her ne kadar tüketiciler tarafından bazı sorunlar rapor edilmiş olsa da, Güney Koreli üretici yaptığı resmi açıklama ile sorunu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturacağını belirtti.

teknik destek

Samsung’un Android 4.3 güncellemesi ile buluşturacağı telefonlardan bir diğeri ise Galaxy S4 mini olacak. Abisi ile benzer bir tasarım sergileyen, Qualcomm‘un çift çekirdekli işlemcisinden güç alan ve 1.5GB RAM‘in yer verildiği Galaxy S4 mini için Android 4.3 güncellemesi birkaç gün içerisinde başlayacak. Ayrıca güncellemenin yılsonuna kadar birçok ülkeye uğraması bekleniyor.

Kanadalı taşıyıcı Bell cephesinden sızdırılan bir iç belge, operatörün 23 Kasım‘da Galaxy S4 ve Galaxy S4 mini modelleri için Android 4.3 güncellemesini başlatacağını gösteriyor. Eğer planlama belirtildiği gibi şekillenirse Galaxy S4 mini ilk olarak Kanada’da Android 4.3 güncellemesine kavuşmuş olacak.

Güncelleme her iki telefon için de kapsamlı yenilikler getiriyor. Bunlara değinecek olursak; Galaxy Gear akıllı saat desteği, TRIM desteği (cihazı daha da  hızlandırıyor), Samsung KNOX güvenlik uygulaması, Geliştirilmiş daha iyi RAM yönetimi, TouchWiz kullanıcı arayüzü gelişmeleri, yeni kilit ekran, klavye gelişmeleri, yenilenen tarayıcı ve Okuma modu.

bell-gs4

kaynak: mobilesyrup

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir