Galaxy S4 Mini Bu Hafta İçerisinde Resmiyet Kazanabilir!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un mart ayında kullanıcıların beğenisine sunduğu yeni amiral gemisi Galaxy S4, nisan ayı içerisinde raflardaki yerini alacak. 5-inç ekrana sahip telefon Galaxy S III’ benzer boyutlar sunuyor olsa dadaha büyük bir ekrana sahip. Galaxy S III’te olduğu gibi Galaxy S4’ü büyük bulup daha küçük boyutlarda telefonlara yönelecek kullanıcılar olacaktır. Samsung’un geçtiğimiz yıl başlattığı mini segmentini bu yılda da devam ettireceği elde edilen görsellerden ortaya çıkmıştı.

Andronova

Şirket cephesinde konu ile ilgili resmi açıklamalar yapıldı ve telefon 4 farklı versiyon ile Samsung’un destek sayfasında yer bulmuştu. Sammobile’ın elde ettiği bilgiler ışığında Samsung’un tasarımı ve teknik özellikleri netleşen telefonu bu hafta içerisinde resmiyete kavuşturacağı yönünde. Telefonun raflardaki yerini alması ise haziran ayını bulacak. Daha önceki iddialar telefonun nisan sonu ya da mayıs başında resmiyet kazanacağı yönündeydi.

4.3-inçlik 960 x 540p (QHD) çözünürlüklü Super AMOLED ekran, 1.6GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 8/16/32GB dahili depolama alnı ve microSD kart desteği, 8MP çözünürlüklü arka kamera, Android 4.2.2 ve Galaxy S4’te olduğu gibi Touchwiz Nature 2.0 telefondan beklenen teknik özellikler olarak sıralanıyor. Galaxy S4’te yer alan yazılım desteğinin de telefonda yer alması bekleniyor.

Güney Koreli üretici Galaxy S III’ün popülerliğinden yararlanarak kayda değer Galaxy S III Mini satışı gerçekleştirdi. Geçtiğimiz yıl değerlendirmesinde orta seviye de yer alan telefon, birçok kesim tarafından beğenilmişti. Zaten elde edilen başarılı satışlar, Galaxy S4 Mini’nin oluşmasına zemin hazırladı. Samsung, telefonu bir an önce resmiyete döküp kullanıcılara göstermek isteyecektir. Bu sayede tüketicilerin farklı alanlara yönelmesinin bir nevi önüne geçip Galaxy S4 Mini’yi beklemelerini stratejik olarak seçmiş olabilir.

kaynak: sammobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın