Galaxy S4 mini İçin Android 4.3 Güncellemesi Başladı!

blank

2012 ve 2013 yılı üst seviye akıllı telefon modelleri için Android 4.3 güncellemesinin dağıtımını sürdüren Samsung, söz konusu modellerin içerisine Galaxy S4 mini’yi de ekledi. Şu an için dağıtım sadece Kanada’da gerçekleşirken, ülkede bulunan tüm taşıyıcılar Galaxy S4 mini modeline Android 4.3 güncellemesini sunmaya başladı.

teknik destek

Nexus cihazlar ve Moto X dışında Android platformunda yer alan cihazlar için en güncel sürüm olarak değerlendirilen Android 4.3 yükseltmesiyle beraber Galaxy S4 mini’de oluşacak değişimler şu şekilde sıralanıyor; Samsung’un yeni güvenlik uygulaması Knox, Galaxy Gear akıllı saat uyumluluğu, geliştirilmiş performans (grafik, multimedya, Bluetooth vs), geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ve stabilite, kullanıcı arayüzünde değişimler ve güvenlik geliştirmeleri.

Galaxy S4 mini Android 4.3 güncellemesinin önümüzdeki günlerde Avrupalı kullanıcılara da ulaşması bekleniyor. Resmi bir açıklama yok ancak Galaxy S4 mini, Android 4.4 güncellemesini alacak modeller arasında yer alıyor.

kaynak: sammobile

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!