Galaxy S4 Satışlarının Önümüzdeki Hafta 10 Milyonu Bulması Bekleniyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy S4’ü resmi olarak satışlara başlamasıyla kullanıcılardan yoğun bir ilgi gördü ve telefon bir başarı öyküsü yazma amacı içerisinde emin adımlarla ilerliyor. Dördüncü nesil Galaxy S, iki haftalık süre içerisinde 6 milyon satış rakamına ulaşarak kendinden önce Galaxy S III’e ait olan rekoru da geride bıraktı.

Andronova

Samsung’un yeni amiral gemisi önümüzdeki haftada yine başarılı satışlar elde ederek önemli bir başarının altına imza atabilir. Galaxy S4 lansmanında hazır bulunan ve telefonu kullanıcıların beğenisine sunan Samsung Mobile Başkanı JK Shin, KoreaTimes’a yaptığı değerlendirmede telefonun önümüzdeki hafta 10 milyon satışa ulaşacağını bildirdi.

Shin ayrıca Galaxy S4 satışlarının Galaxy S III’e nazaran daha yukarılarda olduğunu ve Galaxy S4’ün 10 milyon satışa ulaşmasıyla şirketin en hızlı satılan telefonu olacağını kaydetti. Galaxy S III, 10 milyon satış rakamına 50 gün sonunda ulaşabilmişti.

JK Shin ülke medyasına yaptığı açıklamaların içerisinde Galaxy Note III cephesinden değerlendirmeler de var. Samsung Mobile’ın tepe yönetici phablet modelinde 5.99-inçlik bir ekranın yer bulacağını bildirdi.

kaynak: GSMArena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın