Galaxy S4 telefonumun ekranında titreme var çözümü

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Galaxy S4 telefonumun ekranında titreme var çözümü nedir? Samsung Galaxy S4 akıllı telefonda yaşanan ekran titremesi sorununu nasıl çözebiliriz ? sorunuzun cevabı bu haberimizde…

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Samsung markasının amiral gemisi olan Galaxy S serisi telefon modellerinden biri olan Galaxy S4 modelinde yaşanan sorunu bu haberimizde anlatacağız.

Samsung Galaxy S4 modeli şuan sıfır üretimi olmayan fakat halen ikinci el piyasasında yer alan bir telefon modelidir. Bundan dolayı halen akıllı telefon modelleri forum sitelerinde galaxy s4 modeli ile ilgili sorunlar güncel olarak yer almaktadır. İşte o sorunlardan biri olan Samsung Galaxy S4 modelinde yaşanan ekran titremesi sorununu bu haberimizde çözeceğiz.

Galaxy S4 telefonun ekranında titreme sorunu çözümü

Galaxy S4 telefonumun ekranında titreme var çözümü

İlk önce bu sorunun sebebi anlatalım. Eğer telefonunuzda ekran titremesi sorunu yaşıyorsanız büyük bir ihtimalle telefonunuzun düşmesi sonucunda olmuştur. Bu durmda ekran sorununu çözmek için veya bu oluşan titemenin  görünmemesi için bazı yöntemler uygulayabilirsiniz fakat bu çözümler geçiçi olcaktır. Çünkü sorununuz git gide artacaktır. Örnek olarak ekran parlaklılığını artırmanız veya biradaha kısmanız bu titremeyi görmenizi engelleyebilir. Dediğimiz gibi bu çözüm önerileri geçicidir.

Peki sorunumuzun kaynağı nedir ?  Galaxy S4 telefonumun ekranında titreme var çözümü Bu durumda Galaxy S4 modelinizde ekran soketlerinden kaynaklı bir sorununuz bulunmaktadır. Bundan dolayı bu sorununuzu yazılımsal olarak çözme imkanınız yoktur.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Bu sorunla karşılaşan takipçilerimiz ekranlarını büyük bir ihtimalle değiştirmeleri gerekecektir. Yinede servisin Galaxy S4 modeli telefonunuzu görmesinde fayda vardır. Çünkü bazen daha basit ve küçük hatalardan da kaynaklanabilir. Yani ekran değişikliği yapılmadan da çözüme kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken telefonunuzu yetkili bir servise veya işi ehli olan bir özel servise göstermenizdir.


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 19:04

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir