Galaxy S4 ve Note 3 Android 6.0 Güncellemesi | Android 6.0 ROM

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 için Android 6.0 güncellemesi ne zaman çıkacak? Galaxy Note 3 Android 6.0 ROM indir yükle. Android 6.0 güncellemesi nasıl yapılır? Android 6.0 nasıl indirilir? Android 6.0 nasıl yüklenir? Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 modelleri için Android 6.0 güncellemesi yayınlanacak mı? Galaxy S4 ve Note 3 Android 6.0 güncellemesi.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Samsung’un bir zamanlar en iyi cep telefonu modelleri arasında görülen Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi çıkmayabilir. Samsung bu yönde pek olumlu paylaşımlarda bulunmadı. Zaten çoğu üretici bir çok model için Android 6.0 ve Android 6.0.1 sürüm güncellemelerini yayınladılar. Sony dahi bazı eski modelleri için Android 6.0.1 güncellemesini yayınladı. Sony Xperia Z2 Xperia Z3 Android 6.0 güncellemesi haberimize bakabilirsiniz.

Samsung kısa zaman önce Galaxy S5, Galaxy Note 4, Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 için Android 6.0.1 güncellemesini global olarak yayınladı. Galaxy S5 Android 6.0.1 güncellemesi, Galaxy S6 Android 6.0.1 güncellemesi ve Android 6.0.1 ROM, Galaxy Note 4 güncellemesi Android 6.0.1 ROM indir yükle ve Galaxy Note 5 Android 6.0.1 güncellemesi Android 6.0.1 ROM indir  haberimizi inceleyebilirsiniz. Galaxy A serisi içinde gelecek ay gibi güncelleme yayınlanabilir.

Samsung yakın zamanda yeni Android sürümünü yayınladığı cep telefonu modelleri: Galaxy Note 4, Galaxy S5, Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge + ve Galaxy S6 Duos

Galaxy S4 ve Note 3 Android 6.0 Güncellemesi Gelmezse Android 6.0 ROM indir

Galaxy S4 ve Note 3 Android 6.0 Güncellemesi Android 6.0 ROM indir

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Galaxy S4 ve Note 3 Android 6.0 güncellemesi gelmezse nasıl Android 6.0 nasıl yüklenir? CyanogenMod ROM’ u kullanabilirsiniz. Zaten Samsung tamamen yazılım desteğini çektiyse yeni sürümleri kullanabilmek için özel ROM’ lara ihtiyacınız var.

CyanogenMod, çoğu cihaz üreticisinin belli zaman sonra güncelleme desteğini vermediği çoğu telefon modelleri için güncel Android ROM sürümleri yayınlayarak, güncelleme desteği olmayan telefon modeli kullanıcılarının yeniliklerden mahrum kalmamalarını sağlıyor. Android 6.0 tabanlı CyanogenMod CM13 Snapshot 2 indir haberimizi inceleyebilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak