Galaxy S4, Xperia ZL ve HTC One’a Facebook Home Desteği Geldi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

İlk olarak Facebook odaklı HTC First modelinde yer bulan Facebook Home, kısa süre içerisinde Play Store’daki yerini alarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Android platformunda yer bulan Galaxy S III, Galaxy Note II, HTC One X ve HTC One X+ için ilk aşamada kullanılabilir hale getirilen Facebook’un ana ekran uygulaması Facebook Home’un destek verdiği cihaz sayısı arttırıldı.

teknik destek

Halihazırda Play Store’da ücretsiz bir şekilde indirilebilir durumda olan Facebook Home’u bundan sonra Galaxy S4, HTC One ve Xperia ZL kullanıcıları da telefonlarında tecrübe edebilecekler. Uygulamanın kısa süre içerisinde Xperia Z tarafından da destekleneceği bildiriliyor.

Şu an için 1 milyon indirme sayısına ulaşan uygulamada değerlendirme kısmına göz attığımızda kullanıcıların uygulamayı pek beğenmedikleri görünüyor. Kullanıcıların büyük bölümü değerlendirmede 1 puan kullanırken, indirme sayısında görülen rakam her geçen gün artış göstermekte.

Facebook son olarak Android cephesindeki Facebook uygulamasını güncelleyerek bazı iyileştirmeler sağladı. Fotoğraf görememe sorununun düzeltilmesi, mesajlarda istenmeyen yorumların silinmesi, mesajları daha eğlenceli hale getirmek için eklenen çıkartmalar ve yol tarifi almak bunlar arasında sayılabilir.

kaynak: androidOS

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir