Galaxy S4 Zoom Olduğu İddia Edilen Bir Görsel Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy S4 serisine dahil edilmesi beklenen son telefon (ya da kamera mı demek lazım tam olarak kestiremedik) 20 Haziran’da Londra’da düzenlenecek Samsung Premiere 2013 etkinliğinde basın karşısına çıkacak Galaxy S4 Zoom olacak. Teknik özelliklerinden ziyade kamerası ile ön planda olması beklenen telefon için Galaxy Camera/Galaxy S4 mini karşımı olarak değerlendirilebilir. Teknik özellikler noktasında Galaxy S4 mini ile benzer detaylar gösteren telefonun kamera yetenekleri ise Galaxy Camera ile paralellik gösteriyor.

Andronova

4.3-inç boyutunda 960 x 540p çözünürlüklü bir ekrana sahip telefonda 1.6GHz frekans hızında çalşan çift çekirdekli bir işlemcinin yer alması bekleniyor. İşlemcinin detayları henüz net değil ancak Qualcomm 400 olması bekleniyor. Optik zoom’lu 16MP çözünürlüklü bir kameranın yer aldığı cihazda 8GB dahili depolama birimi, 64GB’a kadar microSD kart desteği, Bleutooth 4.0 LE, Wi-Fi 802.11 a / ​​b / g / n ve A-GPS telefonda yer bulan bazı detaylar arasında yer alıyor.

media 2975

Kamera odaklı telefonda sesli aramalar da gerçekleştirilebiliyor. Tasarıma dair konuşmak gerekirse kamerada kullanılacak güçlü sensör dolasıyla kalın bir telefonun bizleri beklediğini görüyoruz. Samsung, telefona özel bir deklanşör butonu eklerken, üst bölümde yer alan ses tuşları da yakınlaştırma/uzaklaştırma görevini üstleniyor. Telefon ön bölümden Galaxy S4 mini’ye benzeyebilir fakat arka bölüm tamam Galaxy Camera ile örtüşüyor. Android 4.2.2 ve TouchWiz Nature UX 2.0 ile çalışan telefonun tanıtım tarihi yaklaştıkça daha fazla detayın ortaya çıkmasını bekliyoruz.

kaynak: sammobile

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın