Galaxy S5 Active Avrupa’da Satışa Çıkıyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mayıs ayında AT&T için satışa sunulan Galaxy S5 Active, görünüşe göre Ekim sonunda Avrupa’da satışa çıkacak. Yaklaşık 6 aydır sadece Amerika’da satılan telefon, Samsung Galaxy S5’e göre askeri seviyede dayanıklılık sunuyor. Geçen sene satışa sunulan Galaxy S4 Active’in oldukça iyi satışlar yakalamasından sonra bu sene piyasaya sürülen telefon, S5’in de su geçirmez olması nedeniyle Amerika’da beklediği ilgiyi görememişti.

Andronova

Galaxy S5 Active, kardeşi Galaxy S5 ile aynı donanımı taşıyor. Yani Snapdragon 801 2.5 gHz işlemci, 1920×1080 5.1 inç ekran, 2 GB RAM, 16 MP kamera ve 128 GB mikro sd destekli 16 GB hafıza. Telefonda 2800 mAh değiştirilebilir batarya da bulunuyor. Galaxy S5 Active, IP67 dayanıklılık sertifikası ile beraber, askeri seviye dayanımı ifade eden MIL-STD-810G sertifikasına da sahip. Bu sertifika; cihazın tuz, nem, kum, yağmur, titreşim ve güneş radyasyonuna karşı da dirençli olduğunu gösteriyor.

galaxy s5 active

Cihazın Avrupa satış fiyatı için 629 € belirlenmiş. Renkler ise kamuflaj desenli yeşil ve gümüş grisi olacak. Kırmızı renk ise AT&T’ye özel kalacak. Cihazın dayanıklılık testini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Sizce Galaxy S5 Active alınır mı?

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın