Galaxy S5 İçin Andorid 5.0 Lollipop Güncellemesi Avrupa Genelinde Başlıyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Samsung, yeni Android 5.0 Lollipop için cihazlarını güncellemeye devam ediyor. Merakla yolu gözlenen Lollipop güncellemesi geçtiğimiz güncede Galaxy S5 kullanıcıları için Polonya’da dağıtımına başlanmıştı. Sammobile’ın haberine göre, İspanya’daki Galaxy S5 kullacıları da OTA güncellemesini aldılar.

Galaxy S5 için yayınlanan Lollipop OTA güncellemesiyle birlikte G900FXXU1BNL9 versiyonuna ulaşan kullanıcılardan gelen bilgilere göre bazı Avrupa ülkelerinden de güncelleme bilgileri gelmeye başladı.

SM-G900F modeli için yayınlanan OTA güncellemesi, çok yakında tüm Avrupa genelini kapsayarak ülkemiz kullanıcılarına da ulaşacak.

Şimdilik cihazınızın ayarlar bölümünden OTA güncellemesinin gelip gelmediğini kontrol edebilir yada Polonya için yayınlanan Android 5.0 Lollipop versiyonunu Odin aracılığı ile buradaki adımları takip ederek cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir