Galaxy S5 için İlk Televizyon Reklamı Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Gear Fit fitness takip cihazı ve Gear 2 akıllı saat modeliyle 11 Nisan’da dünyanın birçok ülkesinde satışa sunulacak Galaxy S5; aynı gün itibariyle ülkemizde de raflardaki yerini alacak. 16GB modeli 2.199, 32GB modeli ise 2.299 liradan satışa sunulacak amiral gemisi modelin teknik özellikleri kamuoyunda tartışıladursun Samsung, Galaxy S5 için ilk televizyon reklamını yayınladı.

Teknoloji dünyasında reklam harcamalarına en büyük bütçeyi ayıran üreticilerin başında gelen Samsung, yeni nesil akıllı telefonu için de harcamalardan geri kalmayacak görünüyor. Telefonun satışa sunulmasıyla birlikte pazarlama sürecinde hareketliliğin başlayacağı ve Samsung’un pek çok ülkede telefon için etkinlikler düzenlemesi ve TV reklamları yayınlaması bekleniyor.

YouTube kanalıyla yayınlanan ve kısa süre içerisinde birçok ülkede TV’ler boy gösterecek 30 saniyelik  ilk televizyon reklamında akıllı telefonun delikli arka kapak tasarımı, son teknoloji ürünü 16MP çözünürlüklü arka kamerası, kalp hızı monitörü, suya ve toza dayanıklı yapısı ve 5.1-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super AMOLED erkanı ön plana çıkarılıyor.

Yayınlanan TV reklamında sözü edilen yukarıda saydığımız özelliklerin yanında Galaxy S5’te Android 4.4 KitKat, TouchWiz Magazine UX kullanıcı arayüzü, 2.5GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801  işlemci, 2GB RAM, 16/32GB depolama, 128GB’ye kadar microSD kart desteği, parmak izi okuyucu, microUSB 3.0, MHL 2 portu ve 2.800mAh kapasiteli pil teknik detaylarına da sahip.

Yılın en çok beklenen akıllı telefonlarından biri olan Galaxy S5’in beklentileri ne kadar karşıladığını ve satış rakamlarının ne yönde olacağını kısa süre içerisinde görmeye başlayacağız. Alt bölümden TV reklamına göz atabilirsiniz.

E6MhcTStADU” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: androidcentral

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir