Galaxy S5 Mini Android 6.0 Güncellemesi Yakında

Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung Galaxy S5 Mini Android 6.0 güncellemesi nihayet yayınlanıyor. Galaxy S5 Mini Android 6.0 Türkiye güncellemesi ne zaman yayınlanacak? Android 6.0 özellikleri neler? Galaxy S5 Mini Android 6.0 güncellemesi nasıl yüklenir nasıl yapılır?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Son yıllarda Samsung’ un eski ve bazı yakın zamanda çıkmış akıllı cep telefonları modellerine vermediği yazılım güncelleme desteğinden dolayı bazı Samsung kullanıcılarının mağduriyetini özel ROM çıkaran ekipler gideriyordu. Samsung’ un son aylarda attığı adımlarla artık bazı eski modeller içinde Android 6.0 güncelleme desteğini vereceği izlenimi vermişti.

Samsung, kısa zaman önce bizimde haberini yayınladığımız Galaxy S5 için Android 6.0 Marshmallow sürüm güncellemesi yayınlamasıyla, bir ümit Galaxy S5 mini içinde beklendi. Uzun zamandır Galaxy S5 mini kullanıcılarının ara ara sorguladıkları Galaxy S5 mini Android 6.0 güncellemesi nihayet geliyor. İnternette yer alan Wi-Fi Alliance sertifika görüntüsünde Samsung’ un Galaxy S5 mini cep telefonu için Android 6.0 güncelleme çalışmalarını ortaya çıkardı.

Samsung’ un Galaxy S5 mini Android 6.0 güncellemesi ne zaman yayınlanacak? Henüz net bir tarih bulunmazken, tahminler 1-2 ay içerisinde global olarak kademeli dağıtımın yapılması yönünde. Galaxy S5 Android 6.0 Türkiye güncellemesi, yine Avrupa güncellemesinden kısa süre sonra yayınlanması bekleniyor.

Galaxy S5 Mini Android 6.0 Güncellemesi

galaxy s5 mini android 6.0 güncellemesi nasıl yapılır

Galaxy S5 Mini Android 6.0 Güncellemesi

galaxy s5 mini android 6.0 güncellemesi indir

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Galaxy S5 Mini Android 6.0 Güncellemesi

Galaxy S5 mini için Android 6.0 güncellemesi ne gibi yeniliklerle gelecek? Android 6.0, tüm cep telefonu modelleri için hemen hemen aynı yeniliklerle gelmekte. Şuana kadar tespit edilmiş sorunlar için iyileştirme, güvenlik yamaları, harika TouchWiz arayüzü, pil tasarrufu, RAM kullanımda verimlilik, gelişmiş yönetim ayarları, yeni bildirim merkezi, güncellenmiş Samsung uygulamaları ve genel performans iyileştirmeleri.

Bakalım Galaxy S5 mini için Android 6.0 nasıl duracak? Bakalım Samsung’ un attığı bu adımların devamı gelecek mi! Samsung’ un daha eski modelleri içinde bir destek söz konusu mu!

Galaxy S5 Android 6.0.1 güncellemesi, Galaxy S5 S6 ROM nereden indiririm ve ROM nasıl yüklerim, Galaxy S6 Android 6.0.1 güncellemesi ve Android 6.0.1 ROM, Galaxy Note 4 güncellemesi Android 6.0.1 ROM indir yükle, Galaxy S4 ve Note 3 Android 6.0 güncellemesi Android 6.0 ROM ilgili haberlerimize baktınız mı?

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir