Galaxy S5 Neo Android 7.0 güncellemesi test edildi

media 8935

Galaxy S5 Neo Android 7.0 Nougat sürüm güncellemesi nihayet test edildi. Samsung, yeni çıkardığı modeller için yayınladığı Android 7.0' ı şimdide bazı eski telefonlar için başlattı.

teknik destek

Android 7.0 sürüm güncellemesi eski Samsung modelleri içinde geliyor mu?

Samsung güncelleme konusunda çok çalışıyor. Dünyanın en önemli telefon üreticileri arasındaki firma son zamanlarda adından arka arkaya geliştirdiği telefon güncellemeleri ile konuşuluyor. Yeni güncellemelerin de geleceğini duyuran firma bu konuda oldukça iddialı. En son gelen güncellemelerden biri Samsung’un herkesin beklediği güncellemesinin hazırlığı olduğu konusunda hem fikir. Birçok kişiye göre bu güncelleme başarılı olursa Android 7.0 Nougat güncellemesi de hemen arkasından gelecek.

Galaxy S5 Neo Android 7.0 güncellemesi 

Galaxy S5 Neo Android 7.0 güncellemesi test edildi

Galaxy S5 geliştirildi. Oldukça iyi performans gösteren Samsung için başarılı bir iş olan üst sekmen S5 telefonu 2 sene bitmeden gelen güncelleme ile çok daha iyi bir hal almış durumda. Samsung’u en güvendiği modellerden birine Neo Nougat güncellemesini getirirken alt yapıda herkesin çok şey beklediği 7.0 Nougat kullanması test aşaması diye adlandırdı. Güncelleme içinde güvenlik veri tabanı gibi değişiklikler yapıldı. İki sene önceki bir telefonun herkesin beklediği Android 7.0 çalıştırması gelecek güncellemenin kapasitesi ve kullanışlılığı için önemli oranda ipuçları veriyor.

Samsung S5’ e bakış! 2GB Ram, Android 6.0 Marsmallow kullanan 16 MP güçlü kameraya sahip S5 kullandığı işletim siteminde başarılı bir grafik çiziyordur. Yeni gelen güncellemenin alt yapısında kullanılan 7.0 Nougat hiç bir zorlanma yaşamıyor. Bu başarılı çizgi devam ederse Samsung çok ta uzun olmayan bir süre içinde Android 7.0 Nougat güncellemesi bütün cihazlar için açık hale getirecek. Alt yapısı kabul eden bütün cihazlar kullanabilecek.


Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2017, 20:07

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın