Galaxy S5 Neo Cephesinden Yeni Bilgiler Geldi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Galaxy S5 adı altında bu yıl birçok cihazın bizlerle buluşması bekleniyor. Bir süre önce Galaxy S5 Active ve Galaxy S5 mini modellerini test süreci için Hindistan’a gönderen Samsung bu defa Galaxy S5 Neo için benzer bir süreci başlattı. Hintli ithalat sitesi Zauba’nın veritabanında listelenen SM-G750 kod adli cihaz Galaxy S5 Neo modelini teyit etmiştir.

teknik destek

Söz konusu telefonun aynı zamanda ekran boyutu da ithalat listesinde yer almaktadır. Galaxy S5 Neo tıpkı Galaxy S5’te olduğu gibi 5.1-inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. Elde edilen belge telefonda yer alan ekranın çözünürlük değerini ortaya koymuyor, ancak Galaxy S5 Neo’nun daha düşük bir fiyattan satışa sunulacağı hesaba katıldığında HD çözünürlüklü Super AMOLED ekranın bizleri beklediğini söyleyebiliriz.

Galaxy S5 Neo’ya ilişkin yakın zamanda daha fazla detayın gün yüzüne çıkması bekleniyor. Akıllı telefonda işlemci olarak Qualcomm cephesinden dört çekirdekli Snapdragon 800’ün yer alması bekleniyor. Fakat Samsung’un Galaxy Note 3 Neo modelinde olduğu gibi altı çekirdekli Exynos 5260 işlemcisini de kullanabilir.

Galaxy S5 Neo’nun Hindistan’a test için gönderilmesi, telefonun tanıtım tarihinin pek de uzak olmadığını gösteriyor.

galaxys5neo-import

kaynak: androidbeat

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!