Galaxy S5’in Fiyatı Belli Oldu!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtımını yaptığı Galaxy S5’in satışa başlanacağı tarih  11 Nisan olarak açıklandı. Bu tarihin biraz ileri atılabileceği ile ilgili bazı dedikodular yapılsa da Samsung tarafından henüz resmi bir tarih değişikliği yapılmış değil. 11 Nisan S5 için 1 aydan az bir süre kalmışken GSM operatörleri de yavaş yavaş ön sipariş almaya başladı.

teknik destek

Ülkemizde ilk önce Vodafone Galaxy S5 için ön talep toplamaya başlamış ve bizde sizlere bunun haberini buradan vermiştik. Bu gün itibariyle Avea’da Galaxy S5’in duyurusunu yapmışken Turkcell tarafında şu anda Galaxy S4 Black Edition heyecanı yaşanmakta. Geçtiğimiz günlerde sizlere Galaxy S4 Black Edition’ın detaylarını da buradaki yazımızdan sizlere sunmuştuk.

Galaxy S4 Black Edition 2

Galaxy S5 için fiyat bilgisi henüz bulunmuyor ve bu konuda Samsung Türkiye’ye çok iş düşüyor. Samsung’ta LG Türkiye gibi agresif bir fiyat politikası benimser ve Galaxy S5’i 1900 TL bandının altından satışa sunabilirse (bir hayalde olsa aklımdan 1799 TL geçiyor), Galaxy S5 ülkemizde satış rekorları kırabilir.

Tüm bunlardan evvel Galaxy S5 İngiltere’nin en büyük parakendecilerinden biri olan Handtec tarafından 549,99 £ olarak satışa sunuldu bile. Ortalama 2000 TL’ye denk gelen bu fiyata KDV+ÖTV ve diğer iletişim vergileri eklendiğinde 2700 TL gibi bir fiyatla ülkemizde satışa sunulabileceğini öngörüyorum. 1900 ve 1799 TL’lik fiyatların ise sanırım bir temenniden daha ileriye gidemeyeceğini düşünüyorum.

Samsung-Galaxy-S5-30

Ülkemizde kredi kartı ile telefon almanın artık yasak olduğu düşünüldüğünde birçok kişi için böyle telefonların hayal olduğunu görüyoruz. Bu ortamda ise General Mobile gibi yerli üreticilere çok büyük bir misyon yükleniyor. Umarız en iyiyi en uygun fiyata satın alabiliriz.

Siz Galaxy S5’in fiyatının ne kadar olacağını öngörüyorsunuz? Galaxy S5 için verilebilecek en yüksek miktar sizin için nedir?,

Kaynak: androidauthority

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!