Galaxy S5’in Bu Tasarım ve Özelliklere Sahip Olmasını İster misiniz?

Samsung Galaxy S serisi modeller her zaman için en popüler akıllı telefonlar içerisinde yer almıştır. Android ekosisteminin en çok satan telefon serisi olan Galaxy S serisinin önümüzdeki birkaç ay içerisinde 5. nesil modeli kullanıcıların beğenisine sunulacak. Daha önceki tüm Galaxy S modellerinde olduğu gibi Galaxy S5 de oldukça ilgi ve merak uyandırıyor.

Andronova

Telefon hakkında özellikle Güney Kore menşeli sitelerde iddialar belirmeye başladı. Muhtemelen mart ayında tanıtılacak Galaxy S5 için önümüzdeki günlerde sızıntıların başlaması bekleniyor. Söz konusu sızıntılarda telefonun tasarım ve teknik özellikleri hakkında bilgiler elde edeceğiz.

Bu tür popüler cihazlar sadece sızıntı haberlerle gündeme gelmiyor. Ünlü tasarımcıların da zaman zaman kendi hayal dünyalarında oluşturdukları tasarımları kamuoyu ile paylaştıklarına şahit oluyoruz. Söz konusu konsept tasarımlardan biri O2 Guru TV‘de yayımlanan bir videoda karşımıza çıkıyor.

Söz konusu videoda tasarımın yanı sıra teknik  detaylara ilişkin özellikler de sıralanıyor. Kulağa oldukça hoş gelen özelliklere değinecek olursak; Galaxy Round modelinden esinlenen esnek ve kavisli ekran (Galaxy S5’in kavisli bir yapı sunmasına ihtimal verilmiyor, ancak Galaxy S5’in kavisli ekran sürümü de tanıtılabilir), alüminyum kasa, 2K HD Super AMOLED ekran,  başına 587ppi yoğunluk sunan  5-inç ekran, Android 4.4, oldukça şık tasarlanan TouchWiz kullanıcı arayüzü, 64-bit destek sunan gerçek 8 çekirdekli Exynos işlemci, 3GB RAM, 4.000mAh kapasiteli batarya, 4K video kaydı gerçekleştiren 16MP çözünürlüklü kamera ve Samsung’un yeni nesil S-Beats ses teknolojisi.

Yukarıdaki teknik özelliklere göz attığımızda bunların büyük bölümünün zaten Galaxy S5’te yer alması bekleniyor. Biz en iyi lafı daha fazla uzatmadan sizleri oldukça dikkat çeken konsept çalışma ile baş başa bırakalım.

g4reayg4Suc” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.