Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Türkiye İçin Geliyor

Samsung'un geçen seneki amiral gemileri Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlandı ve Türkiye için çok kısa sürede geliyor. Kasım ayı içerisinde sizlerle paylaştığımız "Samsung Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Tarihle

Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Türkiye İçin Geliyor
müşteri hizmetleri
Samsung'un geçen seneki amiral gemileri Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlandı ve Türkiye için çok kısa sürede geliyor. Kasım ayı içerisinde sizlerle paylaştığımız "Samsung Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Tarihleri Yayınlandı" başlıklı haberimizde de belirttiğimiz gibi, Samsung güncellemeyi söylediği tarihlerde gerçekleştiriyor. İlk olarak dün itibariyle Güney Kore'deki Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerine gelen Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi, Samsung'un daha önceki güncelleme takvimlerine de bakıldığında çok kısa süre içerisinde Türkiye için de yayınlanacak. Kısa süre içerisinde S6 Edge+ ve Note 5 kullanıcılarının da kavuşacağı Android 6.0 Marshmallow sürümünün S6'daki yayınlanan görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi

samsung galaxy s6 android 6.1 marshmallow Samsung, Marshmallow güncellemesini diğer üreticilere kıyasla biraz geç yayınlarken, bazı güvenlik açıklarının kapatıldığı son Android 6.0.1 versiyonuyla kullanıcıların gönlünü almaya çalışıyor. Elbette kullanıcıların bunu yeyip yemedikleri tartışılır. samsung-galaxy-s6-android-6-0-marshmallow-goruntu2 Malum, oldukça popüler modeller çıkardığı ve milyonlarca sattığı 2 yıl önceki modellerine yeni güncellemeleri vermemesinden dolayı Samsung'a kızgın milyonlarca kullanıcı var ve bunları memnun etmek artık çok zor. Umarız Apple gibi güncelleme konusunda Android telefon üreticileri de köklü bir değişime gider ve kullanıcıların artık mağdur olmasının önüne geçilir.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil Ibrahim Arifoğlu
Halil Ibrahim Arifoğlu - 4 yıl Önce

Biz g4 e aldik makineler ucak oldu
Binip sehirlerarasi yolculuk yapiyoruz amk :)

Halil Garip
Halil Garip - 4 yıl Önce

S4 de varmı onu de

Sabri Mercan
Sabri Mercan - 4 yıl Önce

milyonlarca $ kazaniyorlar. Cyanogenmod ise bağış yapana da dağıtıyor,yapmayana da dağıtıyor bu güncellemeyi. Güncelleme sunmak demekki zor bir iş değil. bu isi en zayif ve yavaş yapan firmaların başında geliyor Samsung. Zaten Huawei gibi firmalara değinmiyorum bile.

Uğur Doğan Ünal
Uğur Doğan Ünal - 4 yıl Önce

Amk biz s3 te Marshmallow kullanıyoz daha s6 ya gelcekmiş. Cm13 sağolsun

Ömür Işgüder
Ömür Işgüder - 4 yıl Önce

Note4 e ne kadar kaldı yaaw.

Mustafa Aşkin
Mustafa Aşkin - 4 yıl Önce

günaydın oç


17 saniye içinde reklamı geçebilirsiniz