Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Türkiye İçin Geliyor

media 12255

Samsung’un geçen seneki amiral gemileri Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlandı ve Türkiye için çok kısa sürede geliyor.

Andronova

Kasım ayı içerisinde sizlerle paylaştığımız “Samsung Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Tarihleri Yayınlandı” başlıklı haberimizde de belirttiğimiz gibi, Samsung güncellemeyi söylediği tarihlerde gerçekleştiriyor.

İlk olarak dün itibariyle Güney Kore’deki Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerine gelen Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi, Samsung’un daha önceki güncelleme takvimlerine de bakıldığında çok kısa süre içerisinde Türkiye için de yayınlanacak.

Kısa süre içerisinde S6 Edge+ ve Note 5 kullanıcılarının da kavuşacağı Android 6.0 Marshmallow sürümünün S6’daki yayınlanan görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Galaxy S6 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi

samsung galaxy s6 android 6.1 marshmallow

Samsung, Marshmallow güncellemesini diğer üreticilere kıyasla biraz geç yayınlarken, bazı güvenlik açıklarının kapatıldığı son Android 6.0.1 versiyonuyla kullanıcıların gönlünü almaya çalışıyor. Elbette kullanıcıların bunu yeyip yemedikleri tartışılır.

samsung-galaxy-s6-android-6-0-marshmallow-goruntu2

Malum, oldukça popüler modeller çıkardığı ve milyonlarca sattığı 2 yıl önceki modellerine yeni güncellemeleri vermemesinden dolayı Samsung’a kızgın milyonlarca kullanıcı var ve bunları memnun etmek artık çok zor.

Umarız Apple gibi güncelleme konusunda Android telefon üreticileri de köklü bir değişime gider ve kullanıcıların artık mağdur olmasının önüne geçilir.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın