Galaxy S6 Note 5 Android 7.0 Nougat Türkiye güncelleme tarihi

media 10257

Samsung Galaxy S6, S6 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy J ve Galaxy A modelleri için Android 7.0 Nougat güncellemesinin Türkiye kullanıcılarına ne zaman yayınlanacağı açıkladı. İndirme tarihi!

teknik destek

Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yegen, Galaxy S6, S6 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy J ve Galaxy A modellerinin Android 7.0 Nougat güncellemesi için tarih verdi. Türkiye için yayınlanacak olan yeni güncelleme için şimdiden gözünüz aydın.

Güncelleme konusunda karne notu pek iyi olmayan Samsung, artık muazzam bir hale gelen yeni Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak modellerinin Türkiye‘deki kullanıcılara ne zaman geleceğine dair bilgi paylaştı ve mutlu son yarın, belki yarından da yakın diyebiliriz. www.andronova.net

Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yegen Twitter üzerinden paylaştığı mesajında, Samsung’un üst seviye modelleri olmak üzere Nougat sürümünün Türkiye’de hangi cihazlara geleceğini ve ne zaman geleceğini netleştirmiş oldu.

Paylaşılan mesajda 8 Şubat tarihi itibariyle alacağı teyit edilirken, Türkiye yayınlanma tarihleri ise model model şöyle;

Galaxy S6 Note 5 Android 7.0 Nougat Türkiye güncelleme tarihi

– Galaxy S6: Şubat ayının 3.cü haftası
– Galaxy S6 Edge: Şubat ayının 4.cü haftası
– Galaxy S6 Edge+: Şubat ayının 3.cü haftası
– Galaxy Note 5: Şubat ayının 3.cü haftası
– Galaxy J: Mayıs ayı
– Galaxy A: Temmuz ayı

Hali hazırda Türkiye’deki Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge kullanıcıları Android 7.0 güncellemesine kavuşurken, diğer üst seviye modellerin de yakın zamanda bu nimetten faydalanacak olması her ne kadar memnun edici olsa da, aslında diğer OEM üreticilerle kıyaslandığında oldukça geç bir süre olduğu kesin. En azından bu güncellemeler için Avrupa’nın bir çok ülkesinin aksine Türkiye’nin ön planda tutulup erkene alınmasıyla kendimizi avutabiliriz. Umarız Samsung güncelleme konusundaki bu hantallığından bir an önce kurtulur.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın