Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge İçin Android 5.1.1 Güncellemesi Yayınlandı

Bu yılın en popüler akıllı telefonları listesinde en başta yer alan Samsung‘un yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve onun her iki tarafı da kavisli ekrana sahip kardeşi Galaxy S6 Edge modeli için yeni bir güncelleme yayınlandı.

Andronova

Malum S6 ve S6 Edge modelinde yaşanan bellek sorununa yönelik geçtiğimi günlerde sizler için detaylı bir yazı yayınlamış ve Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge bellek sorunu nasıl çözülür bunun cevabını vermiştik.

Şimdi aldığımız habere göre, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için Android 5.1.1 güncellemesinin yayınlanmasına başlandı.

galaxy-s6-android-5-1-1-resim1

Güncelleme sonrası performansta artış gözle görülür bir şekilde geliştirilirken, bir çok hatanın da giderildiği belirtiliyor. Ancak bellek sızıntı probleminin giderilip giderilmediğine yönelik henüz kesin bir bilgi yok.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.