Galaxy S6 ve S6 Edge İçin Android 6.0 Marshmallow Yayınlandı!

media 12360

Samsung, bu yıl satışa sunduğu yeni amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için Android 6.0 Marshmallow Beta güncellemesini yayınladı.

Andronova

Kısa süre önce Samsung tarafından Marshmallow güncellemesini hangi modellerin ne zaman alacağına yönelik paylaşılan bilgilerin yer aldığı “Samsung Android 6.0 Marshmallow Güncelleme Tarihleri Yayınlandı” başlıklı yazımız ilginizi çekebilir.

Güncelleme konusunda biraz ağırdan alan Samsung, milyonlarca S6 serisi kullanıcısını (diğer firmalara göre) geç de olsa sevindirecek bir hamle yaparak, Android 6.0 Marshmallow Beta sürümünü Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge kullanıcıları için yayınlamaya başladı. Bu güncellemeyi alabilmek için ise, Google Play Store‘dan ulaşabileceğiniz Galaxy Care uygulaması aracılığıyla Galaxy Beta Test programına kayıtlı olunması gerekiyor.

galaxy-care

Ancak belirtmekte fayda var, bu güncelleme şimdilik sadece İngiltere’de ki Beta test kullanıcıları için yayınlandı, önümüzdeki günlerde tam sürüm olarak tüm S6 ve S6 Edge kullanıcıları için yayınlanacak. Elbette Türkiye dahil diğer ülke kullanıcıları tarafından da yüklenmesi mümkün, ancak biz tam sürümü beklemenizi tavsiye ediyoruz.

galaxy s6 android 6.0 marshmallow

SM-G920F/SM-G925F serisi S6 ve S6 Edge için yayınlanan 1185MB boyutundaki Android 6.0 Beta sürümü, Samsung’un yeni amiral gemilerini oldukça güzel bir hale getireceğe benziyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın