Galaxy S6 ve S6 Edge İçin İlk Materyal Tasarım Teması Yayınlandı

media 13046

Samsung’un popüler amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ile tema / arayüz kullanımı iyice yaygınlaştı.

Andronova

Android’in en çok beğenilen arayüzü şüphesiz, yeni Android 5.0 Lollipop ile hayatımıza giren Materyal Tasarım (Material Design) arayüzüdür. Samsung’un cihazlarında orijinal Android arayüzü kullanmayarak kendi TouchWiz arayüzünü kullanması sebebiyle bir çok kullanıcı Launcher yüklüyordu.

Ancak Samsung, son TouchWiz ile S6 serisinde orijinal Android arayüzüne yakın bir görünüm kullanmıştı. Ama yine de Materyal Tasarım‘lı saf Android gidi değildi.

Şimdi Samer Zayer isimli bir geliştiricinin Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için hazırladığı Materyal Tasarım teması, Samsung tarafından onaylanarak indirilmeye sunuldu.

Samsung Tema mağazasından ulaşabileceğiniz bu temaya, “Themes for Man” bölümünde “Material” e tıklayarak ulaşabilirsiniz.

galaxy-s6-materyal-temasi-1 galaxy-s6-materyal-temasi-2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın