Galaxy S6 ve S6 Edge’nin Tüm Duvar Kağıtlarını İndirilebilirsiniz!

Andronova

Geçtiğimiz günlerde Turkcell tarafından ön siparişlerinin başlatıldığı ve kısa bir süre sonra da tükendiği Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge‘nin, bir çok kişi stoklara tekrar girmesini bekliyor. Bu yılın muhtemel olarak en çok satacak olan akıllı telefonu Galaxy S6 serisinin tüm duvar kağıtlarını (wallpaper) şimdi kendi telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Yeni TouchWiz arayüzle orijinal Lollipop arayüzüne yakın başarılı bir uyarlama yapan Samsung’un yeni amiral gemileri için hazırladığı 11 adet birbirinden güzel duvar kağıdını şimdi indirebilirsiniz. Bir kaç farklı çeşit duvar kağıdının yer aldığı sette, 2240×2240 piksel ve 2560×2560 piksel çözünürlüğünde duvar kağıtları yer alıyor. Aşağıda bu duvar kağıtlarının ön izlemelerini görebilir ve daha aşağıda bunları tek dosya halinde telefonunuza indirebilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir