Galaxy S6’da İki Tane Samsung Uyulaması Önyüklü Olacak!

Andronova
Yazar Andronova
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Samsung, 4 gün içerisinde yeni amiral gemisi Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’yi tanıtacak. Samsung, “Project Zero” yani Proje Sıfır adı altında yürüttüğü yeni S6 serisinde cihazı sıfırdan tasarlayarak önemli değişikliklere imza atıyor.

Teknoloji destek

Yeni Galaxy S6 serisinde iki model ile gelen Samsung, plastikten metale de geçiş yapmak, cam arka yüzey gibi kasadaki değişikliklerin yanı sıra, yazılım alanında da önemli adımlar atıyor. Bunlardan biri olan ve cihazın performansını iyi yönde etkileyecek olan ve ayrıca kullanıcılar için de memnuniyeti amaçlayan bir adımla, yeni Galaxy S6 serisinde Samsung’un sadece iki uygulaması önyüklü olarak gelecek.

Daha önce sürüyle uygulamanın önyülü olarak geldiği Samsung cihazlarında, bu uygulamaların root olmayan cihazlarda kaldırılamaması sebebiyle memnuniyetsizlik oluşuyordu. Aşağıda yeni Samsung cihazlarında yüklü olarak gelecek uygulamaları görebilirsiniz:

1. S Voice
2. S Health
3. Facebook
4. WhatsApp (download link)
5. Microsoft One Drive
6. Microsoft One Note
7. Skype
8. All Google apps
9. GALAXY APPS

Samsung, radikal bir kararla, yeni Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’de sadece S Health ve S Voice uygulamaları önyüklü olarak gelecek. Diğerlerini kullanıcılar isteğe bağlı olarak kendileri yükleme seçeneğine sahip olacaklar.

Bu olumlu hareketinden dolayı Samsung’u tebrik ediyor ve diğer üreticilerin de aynı adımı atmalarını temenni ediyoruz.

Teknoloji destek
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir